SUPA24
Dnevni boravak
Kuća i okolina; pogled
Dnevni boravak
195 000 €
(2 031 € / m²)
Prodaja
3
1
96 m²
Αρχαίας Ασίνης, Δήμος Ναυπλιέων

spavaća soba3
stan96 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

OUR OFFICE EXCLUSIVE In the beautiful area of Asini, in a pleasant and developing environment with newly built residences, a second-floor apartment wi...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

NamještenoOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaKaminBojler

Ostalo
Dob ponude: 69dana
Ažurirano: 69dana

Lokaliteti

Αρχαίας Ασίνης, Δήμος Ναυπλιέων
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Maija International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu