Popis ponuda
28
28
28
1 900 000 €
(8 190 € / m²)
Prodaja
6+
2+
232 m²
Άνω Μεριά - Καλαφάτης, Δήμος Μυκόνου
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
232 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Πολυτελής Μεζονέτα Παραθαλάσσια με Μοντέρνο Σχεδιασμό στη Μύκονο με ιδιωτική πισίνα και θέα θάλασσα.
Ανακαλύψτε μια εξαιρετική, πλήρως ανακαινισμέν...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Vrtovi
Bazen
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
B - Vrlo ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
74dana
Ažurirano:
74dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Άνω Μεριά - Καλαφάτης, Δήμος Μυκόνου
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.