SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
990 000 €
(4 541 € / m²)
Prodaja
4
2+
218 m²
Λευκάδα - Καλαμίτσι, Δήμος Λευκάδας

spavaća soba4
stan218 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Villa complex Tsoukalades offers a rare opportunity in Greece, set within a tranquil natural landscape with panoramic sea and mountain views. This pro...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Λευκάδα - Καλαμίτσι, Δήμος Λευκάδας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Baerz & Co Luxury Homes International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu