SUPA24
990 000 €
(4 541 € / m²)
Prodaja
4
2+
218 m²
Εγκλουβή - Σύβρος, Δήμος Λευκάδας

spavaća soba4
stan218 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situated in the sought-after area of Tsoukalades, within a serene natural setting featuring panoramic views of the Ionian Sea and the mainland, this c...

Ostalo
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Εγκλουβή - Σύβρος, Δήμος Λευκάδας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu