SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
195 000 €
(2 294 € / m²)
Prodaja
2
1
85 m²
Βατοπεδίου, Δήμος Κορδελιού - Ευόσμου

spavaća soba2
stan85 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Evosmos, Nea Politia: Newly built 75 sq.m. apartment for sale. on the 3rd floor with elevator. It consists of 2 bedrooms, 1 kitchen-living room and a ...

Nenamješten
Dob ponude: 205dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Βατοπεδίου, Δήμος Κορδελιού - Ευόσμου
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

KAZAPROPERTIES

Kaza Properties

Slični oglasi

Slično u inozemstvu