Popis ponuda
19
19
19
250 000 €
(2 315 € / m²)
Prodaja
2
1
108 m²
Μεσσηνίας, Δήμος Ηλιούπολης
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
108 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Προς Πώληση κατ’ Αποκλειστικότητα – Διαμέρισμα στην Άνω Ηλιούπολη
Στην ιδιαίτερα ήσυχη και αναπτυσσόμενη περιοχή της Άνω Ηλιούπολης, διατίθεται προ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
32dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Μεσσηνίας, Δήμος Ηλιούπολης
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.