SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
950 000 €
(6 250 € / m²)
Prodaja
3
1
152 m²
Αιξωνέων, Δήμος Γλυφάδας

spavaća soba3
stan152 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaNe

Opis

Μια εξαιρετική μεζονέτα 152 τ.μ., αναπτυγμένη σε δύο επίπεδα (υπόγειο & ισόγειο), σε μία από τις πιο κεντρικές και περιζήτητες περιοχές της Γλυφάδας. ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Αιξωνέων, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PMD Real Estate Network

Slični oglasi

Slično u inozemstvu