SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
985 000 €
(9 563 € / m²)
Prodaja
2
2+
103 m²
Σάκη Καράγιωργα, Δήμος Γλυφάδας

spavaća soba2
stan103 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Glyfada, Kato Glyfada: FOR SALE newly built (2022) penthouse maisonette on the 3rd and 4th floors, total area 103 sq.m., with exclusive use of a roof ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledKatOtvoreni dnevni boravakPametni uređajiSigurnostNakon renovacije

Nenamješten
Dob ponude: 201dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Σάκη Καράγιωργα, Δήμος Γλυφάδας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Slični oglasi

Slično u inozemstvu