SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
405 000 €
(4 175 € / m²)
Prodaja
2
2+
97 m²
Πόντου, Δήμος Ελληνικού - Αργυρούπολης

spavaća soba2
stan97 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

✨ Ένα από τα ομορφότερα διαμερίσματα του Ελληνικού, ένα ρετιρέ με πανοραμική θέα, φως και απόλυτη αίσθηση ελευθερίας! ✨

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Πόντου, Δήμος Ελληνικού - Αργυρούπολης
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

REMAX PROPERTIES INVESTMENT GLYFADA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu