Popis ponuda
2
2
530 000 €
(5 300 € / m²)
Prodaja
3
2+
100 m²
Ριζούντος, Δήμος Ελληνικού - Αργυρούπολης
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
100 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Ελληνικό (Άνω), διαμέρισμα 2ου ορόφου 100 τ.μ. Διαθέτει ενιαία κουζίνα, σαλόνι με τζάκι, 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια, σύγχρονη και minimal αισθητική σε ό...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Drvene grede
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Novogradnja
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Toplinska pumpa
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
109dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Ριζούντος, Δήμος Ελληνικού - Αργυρούπολης
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.