SUPA24
Spavaća soba; prirodna svjetlost, pločice, moderan stil
Dnevni boravak; pogled, prirodna svjetlost
Kuhinja; kućanski aparati, pločice, prirodna svjetlost, moderan stil
890 000 €
(5 933 € / m²)
Prodaja
3
2+
150 m²
Αργοναυτών, Δήμος Ελληνικού - Αργυρούπολης

spavaća soba3
stan150 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Διαμέρισμα Προς Πώληση στην περιοχή: Αργυρούπολη. Το εμβαδόν του ακινήτου είναι 150 τ.μ.. Αποτελείται από: 3 Υ/Δ, 3 μπάνιο/α, ενεργειακό πιστοποιητικό...

Ostalo
Dob ponude: 422dana
Ažurirano: 421dana

Lokaliteti

Αργοναυτών, Δήμος Ελληνικού - Αργυρούπολης
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

RE/MAX PROPERTIES INVESTMENT

Slični oglasi

Slično u inozemstvu