SUPA24
Ostale
Ostale
Ostale
263 000 €
(5 977 € / m²)
Prodaja
2
2+
44 m²
Χρυσίππου, Δήμος Δάφνης - Υμηττού

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice2+
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 44 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 2nd floor. It consists of one bedroom, living room with kitchen, one sh...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledOtvoreni dnevni boravakTuš kabinaSigurnost

Ostalo
Dob ponude: 115dana
Ažurirano: 115dana

Lokaliteti

Χρυσίππου, Δήμος Δάφνης - Υμηττού
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grekodom Development

Grekodom Development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu