SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
187 000 €
(2 125 € / m²)
Prodaja
3
2+
88 m²
Βασιλείου, Δήμος Βέλου - Βόχας

spavaća soba3
stan88 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

For sale maisonette of 88 sq.meters in Peloponnese. The maisonette has 2 levels.
Ground floor consists of living room with kitchen, one WC.
1st flo...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Βασιλείου, Δήμος Βέλου - Βόχας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Grekodom Development

Slični oglasi

Slično u inozemstvu