SUPA24
179 900 €
(1 713 € / m²)
Prodaja
3
1
105 m²
Κορίνθου - Πατρών, Δήμος Βέλου - Βόχας

spavaća soba3
stan105 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Excellent opportunity to acquire a fully renovated maisonette in Velo, located in one of the most peaceful and picturesque villages of Corinthia, just...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijePogledPločiceSigurnostNamješteno

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Κορίνθου - Πατρών, Δήμος Βέλου - Βόχας
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Slični oglasi

Slično u inozemstvu