Popis ponuda
25
25
25
178 000 €
(1 956 € / m²)
Prodaja
2
1
91 m²
Αγίας Ζώνης, Δήμος Αθηναίων
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
91 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Αθήνα, Διαμέρισμα Προς Πώληση, 91 τ.μ., Κατάσταση: Καλή, Όροφος: 4ος, 1 Επίπεδο/α, 2 Υ/Δ 1 Κουζίνα/ες, 1 Μπάνιο/α, Θέρμανση: Κεντρική - Πετρέλαιο, Έτο...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
F - Vrlo neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
22dana
Ažurirano:
22dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Αγίας Ζώνης, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.