Popis ponuda
10
10
10
315 000 €
(3 539 € / m²)
Prodaja
3
2+
89 m²
Μήτρου Σαρκουδίνου, Δήμος Αθηναίων
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
89 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Neos Kosmos Apartment of 89 sq.m. 7th floor 2010 New development, consists of 1 living room 3 bedrooms 1 kitchen 1 bathroom 1 parking, with view: Open...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
lift
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
318dana
Ažurirano:
317dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Μήτρου Σαρκουδίνου, Δήμος Αθηναίων
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.