SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
329 182 €
(10 973 € / m²)
Prodaja
Atipično
1
30 m²
Eurocity Passage

spavaća sobaatypical
stan30 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Chestertons is pleased to exclusively offer for sale this studio apartment located in Carrara Eurocity, Gibraltar. Set in a central location, with exp...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Eurocity Passage
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Chestertons Gibraltar

Slični oglasi

Slično u inozemstvu