Popis ponuda
12
12
12
198 500 €
(3 308 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Rue de la Grange, Yerres
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
60 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
91330 * YERRES * APPARTEMENT 3 PIÈCES RÉNOVÉ AVEC BALCON, CAVE ET PARKING * 30MIN DE PARIS * RER D
Nous proposons un appartement 3 pièces situé au se...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
3dana
Ažurirano:
3dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de la Grange, Yerres
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.