SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
150 000 €
(2 885 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Rue du Maréchal Foch, Woippy

spavaća soba2
stan52 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Jean-Christophe Noirez vous propose: Jean-Christophe Noirez vous propose en exclusivité cet appartement de 52m2 à Woippy proche du villag...

Ostalo
Dob ponude: 99dana
Ažurirano: 34dana

Lokaliteti

Rue du Maréchal Foch, Woippy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu