Popis ponuda
15
15
15
289 900 €
(3 257 € / m²)
Prodaja
5
1
89 m²
Rue Lemercier, Wissous
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
5
stan
89 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Situé à Wissous, au premier étage d'une copropriété de trois niveaux calme et bienveillante, cet appartement de 5 pièces développe 89 m2 Carrez.
Enti...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
2dana
Ažurirano:
1dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue Lemercier, Wissous
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.