SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
115 000 €
(3 108 € / m²)
Prodaja
2
1
37 m²
Route de Genève, Vougy

spavaća soba2
stan37 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Mickael Clowez vous propose: Superbe Appartement T2 Lumineux et Charmant à VougySitué à Vougy, dans une magnifique bâtisse datant de 1870...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Route de Genève, Vougy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu