SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
116 000 €
(892 € / m²)
Prodaja
1
1
130 m²
Rue Jeanne d'Arc, Vittel

spavaća soba1
stan130 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

MURS A VENDRE où PLATEAU POUR FUTUR APPARTEMENT Découvrez ce plateau exceptionnel libre pour un commerce où pour imaginer votre futur appartement, s...

Ostalo
Dob ponude: 49dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Rue Jeanne d'Arc, Vittel
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

UPDATE IMMO

Slični oglasi

Slično u inozemstvu