SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
76 000 €
(5 429 € / m²)
Prodaja
1
1
14 m²
Allée du Loing, Viry-Châtillon

spavaća soba1
stan14 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sarah Essanaa vous propose: Idéal investissement locatif ou premier achat.Situé au 2ᵉ et dernier étage d’une petite copropriété, ce studi...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Allée du Loing, Viry-Châtillon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu