SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
158 000 €
(3 098 € / m²)
Prodaja
3
1
51 m²
Allée Paul Éluard, Villerupt

spavaća soba3
stan51 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Franca Lopez vous propose: Venez découvrir ce joli appartement au premier étage, situé dans un immeuble de 5lots à proximité des transpor...

Ostalo
Dob ponude: 56dana
Ažurirano: 56dana

Lokaliteti

Allée Paul Éluard, Villerupt
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu