SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
183 000 €
(4 463 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Sentier de l'Église, Villabé

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Milena Guinard vous propose: * Appartement 2 pièces sans travaux – Résidence récente 2023 *Découvrez ce superbe T2 de 40,50 m², lumineux ...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Sentier de l'Église, Villabé
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu