SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
183 600 €
(3 010 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Rue de Cernay, Vieux-Thann

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé au sein d'une petite copropriété récente et bien entretenue datant de 2005, découvrez ce charmant appartement 3 pièces de 61 m2 en rez-de-chauss...

Ostalo
Dob ponude: 23dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Rue de Cernay, Vieux-Thann
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Christelle Clauss Immobilier - Thann

Slični oglasi

Slično u inozemstvu