Popis ponuda
12
12
12
139 000 €
(1 252 € / m²)
Prodaja
6+
1
111 m²
Place Charles de Gaulle, Vienne
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
6+
stan
111 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
AM2806 VIENNE CENTRE (38200) L’agence SIT IMMOBILIER vous propose en EXCLUSIVITE, cet APPARTEMENT de type V, d’environ 111m2 HABITABLES (79m2 en CA...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
F - Vrlo neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
349dana
Ažurirano:
348dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Place Charles de Gaulle, Vienne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.