SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
850 000 €
(10 494 € / m²)
Prodaja
3
1
81 m²
Allée du Mail, Versailles

spavaća soba3
stan81 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Isabelle Lyron vous propose: Versailles-Château : Appartement 81m² au 2ième étage, plein sud. VENDU LOUE.Cet appartement est composé de 2...

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Allée du Mail, Versailles
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu