SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
209 000 €
(2 090 € / m²)
Prodaja
6+
1
100 m²
Rue Docteur Burnet, Vernon

spavaća soba6+
stan100 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Julie Schmitt vous propose: Au centre-ville de VERNON, un appartement T6, traversant, situé en rez-de-chaussée de près de 100m² dans un p...

Ostalo
Dob ponude: 397dana
Ažurirano: 397dana

Lokaliteti

Rue Docteur Burnet, Vernon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu