SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
89 000 €
(1 589 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Place du Maréchal Foch, Verdun

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Charles Pannequin vous propose: En exclusivité, découvrez ce joli T3 de 56m2, au premier étage d'une copropriété calme située au centre v...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Place du Maréchal Foch, Verdun
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu