SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
209 901 €
(3 682 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Avenue Gavroche, Vauréal

spavaća soba3
stan57 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

RARE ET EN EXCLUSIVITE En plein coeur du nouveau coeur de ville de Jouy Le Moutier, venez découvrir ce superbe appartement F3 situé dans une résidenc...

Plin
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Avenue Gavroche, Vauréal
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Boillet Immobilier - l'Adresse Jouy-le-Moutier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu