SUPA24
Terasa; pogled, drvene grede, drveni pod, prirodna svjetlost, rustikalni stil
Dnevni boravak; kućanski aparati, prirodna svjetlost, moderan stil, drveni pod
Dnevni boravak
350 159 €
(7 781 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Chemin de la Cure, Vaujany

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Amelie Lys (06 82 92 56 92) vous propose : Appartement T2 cabine avec balcon plein sud – Accès direct au domaine skiableAu cOEur du villa...

Ostalo
Dob ponude: 72dana
Ažurirano: 72dana

Lokaliteti

Chemin de la Cure, Vaujany
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu