SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
365 000 €
(5 141 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Avenue Le Nôtre, Vaucresson

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Gaëlle Chainieux vous propose: Au cOEur du plateau de Cazes à Vaucresson, venez découvrir cet agréable 3 pièces lumineux et dans la verdu...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Prirodno svjetloZaseban wcOtvoreni dnevni boravak

Ostalo
Dob ponude: 67dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Avenue Le Nôtre, Vaucresson
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu