SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
239 000 €
(3 366 € / m²)
Prodaja
4
1
71 m²
Avenue du Casino, Valras-Plage

spavaća soba4
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

SOUS OFFRE - uniquement chez 1000% IMMOBILIER : appartement idéalement situé en deuxième ligne du bord de plage, belle opportunité et très rare sur le...

Ostalo
Dob ponude: 495dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Avenue du Casino, Valras-Plage
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

1000% Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu