SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
50 000 €
(1 563 € / m²)
Prodaja
1
1
32 m²
Rue de Turenne, Valdoie

spavaća soba1
stan32 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Catherine Muller vous propose: APPARTEMENT T1 avec BALCON, CAVE et GARAGE Idéal investisseur ou premier achat !Situé au 2ᵉ étage d’une ré...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 22dana

Lokaliteti

Rue de Turenne, Valdoie
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu