SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
238 500 €
(5 185 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Impasse du Port-Royal, Uzès

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

À seulement quelques minutes à pied du centre d’Uzès, découvrez ce très bel appartement récent de 46,60 m2 situé au 1er étage d’une résidence sécurisé...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Impasse du Port-Royal, Uzès
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Côté Soleil Immobilier - Swixim International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu