SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
172 000 €
(3 071 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Place Alexandre Israël, Troyes

spavaća soba2
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Un appartement neuf (réhabilitation) de type T2 de 57 m2 situé au rdc, comprenant :1 chambre de 13.20 m2, une salle de douches, un WC, un espace cuisi...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Place Alexandre Israël, Troyes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

JUST'IMMO

Slični oglasi

Slično u inozemstvu