SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
80 500 €
(1 963 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Place Alexandre Israël, Troyes

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Héléna Afonso vous propose: Au sein d’une copropriété bien entretenue et sécurisé, entourée d’espaces verts, cet appartement de 41 m2 se ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Place Alexandre Israël, Troyes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu