SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
66 900 €
(2 676 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Place Alexandre Israël, Troyes

spavaća soba1
stan25 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Studio au cœur du Bouchon de Champagne** Découvrez ce studio en parfait état, situé au premier étage d'une petite copropriété avec de faibles charges....

Električni
Dob ponude: 45dana
Ažurirano: 45dana

Lokaliteti

Place Alexandre Israël, Troyes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Abithea Troyes

Slični oglasi

Slično u inozemstvu