SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
130 000 €
(1 413 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Place Alexandre Israël, Troyes

spavaća soba4
stan92 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Benjamin Bureau vous propose: Découvrez ce joli appartement rénové dans une résidence calme, sécurisée et gardiennée.Caractéristiques du ...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podKatOtvoreni dnevni boravakZaseban wcKuhinjski aparatiSigurnostNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Place Alexandre Israël, Troyes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu