SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
184 900 €
(2 568 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Pont Marcel Cachin, Trappes

spavaća soba3
stan72 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Issam TALBI vous propose: Dans une résidence verdoyante, calme et sécurisée, je vous propose un appartement T3 DE 72M² avec ascenseur com...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Pont Marcel Cachin, Trappes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu