SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
178 000 €
(2 871 € / m²)
Prodaja
3
1
62 m²
Rue Ronsard, Tours

spavaća soba3
stan62 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Erika Duchesne vous propose: Appartement 3 pièces entièrement rénové à Tours nord, au pied des écoles, commerces de proximité, équipement...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Zaseban wcNakon renovacijeKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Ronsard, Tours
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu