SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
221 000 €
(4 604 € / m²)
Prodaja
2
1
48 m²
Rue Laponneraye, Tours

spavaća soba2
stan48 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Au sein d'une magnifique copropriété ancienne entièrement rénovée et idéalement située dans le coeur historique de Tours, cet appartement d'exception ...

Ostalo
Dob ponude: 32dana
Ažurirano: 32dana

Lokaliteti

Rue Laponneraye, Tours
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ESPACES ATYPIQUES Global - ESPACES ATYPIQUES Tours

Slični oglasi

Slično u inozemstvu