SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
336 000 €
(4 200 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Rue Laponneraye, Tours

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Tours 37000 EXCLUSIVITE de votre agenceÀ 1 minute à pied de la gare de Tours, au sein d’une résidence de standing très bien entretenue, appartement ...

Ostalo
Dob ponude: 40dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Rue Laponneraye, Tours
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence Centrale. Conseil Immobilier. Tours. Fondettes. Luynes.

Slični oglasi

Slično u inozemstvu