SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
137 500 €
(1 858 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Rue Laponneraye, Tours

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - David Panneau vous propose: Situé à proximité immédiate des commodités et commerces, cet appartement 3 pièces au 6ᵉ étage saura vous sédu...

Ostalo
Dob ponude: 54dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Rue Laponneraye, Tours
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu