SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
148 000 €
(2 349 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Place Auguste Faure, Tournon-sur-Rhône

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Cécilia Coudene vous propose: Au cOEur d’un environnement recherché de Tournon-sur-Rhône, découvrez cet élégant appartement traversant Es...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Place Auguste Faure, Tournon-sur-Rhône
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu