SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 000 €
(3 431 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Rue de la Nive, Toulouse

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Olivier Doigniaux vous propose: Quartier La Terrasse, Toulouse, T3 Entièrement Rénové Découvrez ce bel appartement situé au rez-de-chauss...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijeSigurnostKuhinjski aparati

Ostalo
Dob ponude: 491dana
Ažurirano: 491dana

Lokaliteti

Rue de la Nive, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu