SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(2 789 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Impasse du Marché-Gare, Toulouse

spavaća soba3
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Magalie Lala vous propose: À VENDRE - QUARTIER LALANDE – Appartement T3 rénové, avec balcon - LIBRE DE LOCATAIRE au plus tard fin juin 2...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Nakon renovacijeSigurnostOtvoreni dnevni boravakZaseban wcTuš kabina

Ostalo
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu