SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
639 900 €
(5 333 € / m²)
Prodaja
5
1
120 m²
Rue de Maubec, Toulouse

spavaća soba5
stan120 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Francois Marty (06 88 07 00 16) vous propose : Un appartement avec vue panoramique sur Toulouse - Cible jeunes actifs et investisseurs. L...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue de Maubec, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu