SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
198 000 €
(3 356 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Impasse du Marché-Gare, Toulouse

spavaća soba3
stan59 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Plongez au cœur de Toulouse avec cet appartement T3 de 59 m², une véritable pépite pour les investisseurs en quête de rentabilité. Actuellement loué, ...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu